Finansujemy zdrowie.   22 266 83 70

Kupuj teraz,
płać później!

Zabiegi estetyczne, stomatologiczne, medyczne.
Bez angażowania gotówki, karty ani pobierania aplikacji.

Pobierz PayCode Na Smartfon

  • 0 zł za dostęp do środków na zakup usług do 5000 zł
  • 0 zł za zakupy z odroczoną płatnością
  • 0 zł za przedłużenie dostępu (po 90 dniach)

Poznaj korzyści PayCode

Co i gdzie kupisz mając naszą promesę i PayCode?

jeśli spłacisz zobowiązanie w ciągu 30 dni od wykorzystania kodu – nie ponosisz żadnych kosztów a zyskujesz czas

wszelkie usługi medyczne i kosmetyczne masz w zasięgu ręki

zakupy usług od 100 zł do 5000 zł i łatwa spłata wykorzystanych środków

5 000 gabinetów w całej Polsce

możliwość zakupu usług w różnych gabinetach

Jak to działa?

PayCode pobierzesz bezpłatnie, zastępuje gotówkę i kartę, nosisz go w smartfonie, możesz odnawiać co 90 dni i używasz do rozliczenia usług w dowolnie wybranej placówce. Po wykonaniu usługi - spłaty dokonujesz w ciągu 30 dni, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów. Nieużywany kod - nic nie kosztuje.

  1. 1Kliknij w "Pobierz PayCode", wypełnij formularz
  2. 2SMS-em otrzymasz indywidualny unikalny kod (PayCode), który umożliwia zakup usług do kwoty 5 000 zł - w gabinecie z listy (sprawdź poniżej)
  3. 3W gabinecie wybierzesz sposób spłaty i po zatwierdzeniu na telefonie transakcja będzie zakończona.
  4. 4Jeżeli uruchomione środki spłacisz w ciągu 30 dni od zakupu – wszystko będzie zupełnie za darmo
Pobierz PayCode

(czas pobierania: 1m 30s)

Z PayCode kupujesz, ale nie płacisz od razu tylko miesiąc później lub w ratach - Ty decydujesz jak.

PayCode to Twoje dodatkowe środki, którymi możesz sfinansować to, co najważniejsze i spłacić w swoim tempie. Wykorzystane środki spłacisz wygodnie na przesłany SMS-em nr rachunku.

0 zł przy spłacie w ciągu 30 dni

Spłata w ratach. Przykład opłacenia usługi o wartości 1 000 zł. Podajesz sprzedawcy swój PayCode i przeklikujesz na smartfonie w celu potwierdzenia płatności. Odbierasz paragon. Na spłatę 1 000 zł masz 30 dni. Możesz skorzystać z opcji na raty. Np. na 4 raty po 282,5zł (RRSO 62,4%, tzn. że do każdej z 4 rat doliczymy tylko po 3,25% opłaty)

KALKULATOR PAYCODE

Płatność od 100 zł do 5 000 zł rozłóż na etapy i spłacaj w swoim tempie.

Wysokość raty:
Wybrana kwota:
Całkowity koszt pożyczki: , w tym:
• prowizja:
• odsetki:
Ilość rat:
Całkowita kwota do spłaty:
RRSO: %
Oprocentowanie: % (stałe)

Ta ilość rat dla podanej kwoty jest niedostępna.

Proszę wybrać kwotę w przedziale od 100 zł do 5000 zł.

Pobierz PayCode

(czas pobierania: 1m 30s)

Wypełnij formularz i pobierz swój PAYCODE

Wyłącznie pierwsze imię z dowodu osobistego.
Nazwiska dwuczłonowe MUSZĄ być wpisane z łącznikiem, bez spacji.
(Przykład: KOWALSKA-NOWAK)
Wiek w przedziale 18 - 75 lat

Wyrażam zgodę na:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez LM PAY S.A. (wcześniej: MediRaty Sp. z o.o.) z siedzibą w Warszawie, w celu skorzystania z usługi odroczonych płatności. Administratorami danych osobowych jest spółka - LM PAY S.A. (wcześniej: MediRaty Sp. z o.o.) z siedzibą: ul. Lechicka 23a, 02-156 Warszawa.
Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia przez LM PAY S.A. (wcześniej: MediRaty Sp. z o.o.) weryfikacji umożliwiającej podjęcie decyzji co do udzielenia finansowania w ramach usługi PayCode. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.

Upoważniam spółkę LM PAY S.A. (wcześniej: MediRaty Sp. z o.o.) z siedzibą w Warszawie, do wystąpienia i uzyskania z biur informacji gospodarczych, w rozumieniu ustawy z dnia 9 kwietnia 2010 r. o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych, informacji o moich zobowiązaniach w celu oceny ryzyka kredytowego oraz oceny zdolności kredytowej.
1. Upoważniam spółkę LM PAY S.A. (wcześniej: MediRaty Sp. z o.o.) z siedzibą w Warszawie („Mediraty”), do wystąpienia i uzyskania z biur informacji gospodarczych, w rozumieniu ustawy z dnia 9 kwietnia 2010 r. o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1015 ze zm.) („Ustawa”), informacji o moich zobowiązaniach celem oceny ryzyka kredytowego oraz oceny zdolności kredytowej dotyczącej mojej osoby.
2. Wyrażam zgodę na przekazywanie przez spółkę LM PAY informacji gospodarczych o wywiązywaniu się przeze mnie z wszelkich zobowiązań pieniężnych wobec otrzymującego zgodę do biur informacji gospodarczych, w rozumieniu Ustawy na zasadach i w zakresie określonym w Ustawie, w tym wnoszę o przekazanie informacji o zobowiązaniach spłaconych przeze mnie w okresie ostatnich 12 miesięcy. Jednocześnie potwierdzam, że zostałem poinformowany o możliwości odwołania upoważnienia w każdym czasie.
3. Niniejszym udzielam spółce LM PAY, pełnomocnictwa do złożenia w moim imieniu za pośrednictwem biur informacji gospodarczych w rozumieniu Ustawy w Krajowy Rejestr Dłużniów (KRD) z siedzibą w Wrocław, ul. Siedzikówny 12 oraz Związku Banków Polskich - System Bankowy Rejestr, bezterminowego upoważnienia do udostępnienia danych gospodarczych przetwarzanych przez te instytucje, w zakresie niezbędnym do dokonania oceny wiarygodności płatniczej i oceny ryzyka kredytowego, celem ujawnienia ich przez biura informacji gospodarczych spółce LM PAY.

Upoważniam spółkę LM PAY S.A. (wcześniej: MediRaty Sp. z o.o.) z siedzibą w Warszawie,do wystąpienia i uzyskania informacji o poprawności moich danych w bazie PESEL MSWiA za pośrednictwem Biura Informacji Kredytowej SA z siedzibą w Warszawie ul. Zygmunta Modzelewskiego 77A, 02-679 Warszawa.

Wyrażam zgodę na przesyłanie mi informacji handlowych dotyczących produktów i usług grupy kapitałowej Medical Finance Group SA (składającej się z Medical Finance Group SA oraz LM PAY S.A. (wcześniej: MediRaty Sp. z o.o.)) za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 17 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. 2013, poz. 1422)

Wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny w celu przedstawienia przez Medical Finance Group SA oraz LM PAY S.A. (wcześniej: MediRaty Sp. z o.o.) w rozmowach telefonicznych informacji o charakterze marketingowym oraz używania automatycznych systemów wywołujących w celu marketingu bezpośredniego.

Usługa powstawała w oparciu o Mediraty.

Nasze motto:

„Lekarz ma leczyć a Pacjent...
nie rujnować swojego domowego budżetu.”

„Jesteśmy pionierami w przyjaznym finansowaniu usług medycznych. Ułatwiamy życie tysiącom Pacjentów unikalnym rozwiązaniem, łączącym atuty najniższych kosztów i najwyższej dostępności.
Nasze priorytety to zapewnianie pełnego bezpieczeństwa danych, rzetelna ocena ryzyka kredytowego, chroniąca finanse Pacjenta, najwyższa jakość relacji i pielęgnowanie zaufania, którym Pacjenci codziennie nas obdarzają.”

Dowiedz się więcej

Jakub Czarzasty Prezes Zarządu

Z wykształcenia jest prawnikiem specjalizującym się w prawie cywilnym i handlowym. Absolwent studiów managerskich MBA Executive w Instytucie Nauk Ekonomicznych PAN oraz Vienna Institute for International Economic. Od 6 lat związany z rynkiem finansowym i ubezpieczeniowym, był odpowiedzialny za wdrażanie nowych produktów kredytowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych. Ponad wszystko ceni ludzi, z którymi na co dzień może realizować powierzone mu zadania.

Informacja o RRSO

Dla odroczenia płatności o 30 dni RRSO wynosi 0%. W przypadku rozłożenia płatności na raty - dla reprezentatywnej kwoty pożyczki w wysokości 1630 zł ze spłatą w 8 równych ratach miesięcznych po 244,5 zł, oprocentowanie: 0%, całkowita kwota do spłaty wyniesie: 1956 zł w tym: prowizja 326 zł, odsetki: 0 zł, całkowity koszt pożyczki: 326 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania RRSO wyniesie: 53,33%. Kalkulacja na dzień 19.04.2022 r. Instytucją finansującą jest LM PAY S.A. (wcześniej: MediRaty Sp. z o.o.) z siedzibą w Warszawie przy ul. Lechickiej 23A.

Dane kontaktowe

LM PAY S.A.
(wcześniej: Mediraty Sp. z o.o.)
ul. Lechicka 23a
02-156 Warszawa