Finansujemy zdrowie. 22 266 83 70 

Finansujemy zdrowie. 22 266 83 70

Kupuj zabiegi teraz,
płać później!

Zabiegi estetyczne, stomatologiczne, medyczne.
Bez gotówki, karty, aplikacji. Wystarczy PayCode w SMS-ie.

Pobierz PayCode Na Smartfon

  • 0 zł za dostęp do środków na zakup usług do 5000 zł
  • 0 zł za odraczanie płatności za zabiegi
  • 0 zł za odnawianie limitu

Poznaj korzyści PayCode

do dyspozycji 5 000 gabinetów w całej Polsce

dostęp do usług od 100 zł do nawet 5000 zł i łatwa spłata wykorzystanych środków

wszelkie usługi medyczne i kosmetyczne masz w zasięgu ręki

jeśli spłacisz zobowiązanie w ciągu 30 dni od wykorzystania kodu – nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów a zyskujesz czas

nawet jak zapomnisz portfel, limit PayCode zawsze masz w telefonie

Jak to działa?

PayCode pobierzesz bezpłatnie, raz: na zawsze! Zastępuje gotówkę i kartę, nosisz go w smartfonie, używasz do rozliczenia usług w dowolnie wybranej placówce z listy. Po wykonaniu usługi - spłaty dokonujesz w ciągu 30 dni, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów. Nieużywany kod - nic nie kosztuje.

  1. 1Kliknij w POBIERZ PAYCODE NA SMARTFON a wypełniając formularz, dla swojego bezpieczeństwa potwierdź tożsamość – w ulubiony sposób: przez open banking, przelew jednorazowy 0,01 zł lub biometrię. Automat zweryfikuje wyłącznie Twoją tożsamość - to chwila a zyskasz gwarancję bezpieczeństwa danych.
  2. 2SMS-em otrzymasz indywidualny unikalny 6-cyfrowy kod (PayCode), który umożliwia zakup usług do kwoty 5 000 zł - w gabinecie z listy (sprawdź poniżej)
  3. 3W gabinecie wybierzesz sposób spłaty, który uznasz za najlepszy dla siebie, i po zatwierdzeniu na telefonie transakcja będzie zakończona.
  4. 4Z kodu możesz korzystać wielokrotnie i w różnych gabinetach. Jeżeli w ciągu 30 dni zwrócisz nam środki – wszystko masz zupełnie za darmo! Wow!

Z PayCode kupujesz, ale nie płacisz od razu tylko miesiąc później lub w ratach - Ty decydujesz jak.

PayCode to Twoje dodatkowe środki, którymi możesz sfinansować to, co najważniejsze i spłacić w swoim tempie. Wykorzystane środki spłacisz wygodnie na przesłany SMS-em nr rachunku.

0 zł przy spłacie w ciągu 30 dni

Osoba korzystająca z odroczonych płatności ma 30 dni na uregulowanie należności. Jeśli dotrzyma terminu, usługa będzie całkowicie bezpłatna: żadnej prowizji, odsetek czy opłaty za uruchomienie płatności. Jeśli klient nie jest w stanie zrobić przelewu w tym terminie, może rozłożyć zwrot na raty. Rozłożenie na raty odbywa się jednym kliknięciem na smartfonie. Czy to jest bezpieczne? Wszystkie dane przekazywane przez formularz pobrania PayCode są szyfrowane a zatem zabezpieczone na najwyższym możliwym poziomie bezpieczeństwa.

Ile kosztuje odroczenie płatności PayCode?

Spłata w ratach. Przykład opłacenia usługi o wartości 1 000 zł. Podajesz sprzedawcy swój PayCode i przeklikujesz na smartfonie w celu potwierdzenia płatności. Odbierasz paragon. Na spłatę 1 000 zł masz 30 dni. Możesz skorzystać z opcji na raty. Np. na 4 raty po 282,5zł (RRSO 62,4%, tzn. że do każdej z 4 rat doliczymy tylko po 3,25% opłaty)

Odroczenie płatności za zabiegi estetyczne, medyczne i stomatologiczne

PayCode to usługa odroczonej płatności za zabieg medyczny. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie są w stanie w danym momencie opłacić zabiegu lekarskiego, a nie chcą przekładać go na późniejszy termin. Jeżeli klient dokona spłaty kosztów zakupu usługi w ciągu 30 dni, nie poniesie żadnej dodatkowej opłaty.


Usługa dostępna jest już w kilku tysiącach gabinetów lekarskich i stomatologicznych, a z każdym miesiącem włączają ją do oferty kolejne placówki. Lista miejsc, w których można skorzystać z odroczonych płatności, znajduje się w specjalnej wyszukiwarce na stronie PayCode


Z pomocą PayCode można sfinansować zabieg, którego koszt nie przekracza 5000 zł uwzględniając koszty związane z płatnościami PayPlus, PayDent czy MediRaty.


Jak skorzystać z usługi PayCode?

Skorzystanie z odroczonej płatności jest bardzo proste i nie wiąże się z badaniem zdolności kredytowej klienta. Wypełnia on wniosek na stronie internetowej i otrzymuje specjalny kod do wykorzystania po wykonanym zabiegu.


Usługa powstawała w oparciu o Mediraty.

Nasze motto:

„Lekarz ma leczyć a Pacjent...
nie rujnować swojego domowego budżetu.”

„Jesteśmy pionierami w przyjaznym finansowaniu usług medycznych. Ułatwiamy życie tysiącom Pacjentów unikalnym rozwiązaniem, łączącym atuty najniższych kosztów i najwyższej dostępności.
Nasze priorytety to zapewnianie pełnego bezpieczeństwa danych, rzetelna ocena ryzyka kredytowego, chroniąca finanse Pacjenta, najwyższa jakość relacji i pielęgnowanie zaufania, którym Pacjenci codziennie nas obdarzają.”

Dowiedz się więcej

Informacja o RRSO

Dla odroczenia płatności o 30 dni RRSO wynosi 0%. W przypadku rozłożenia płatności na raty - dla reprezentatywnej kwoty pożyczki w wysokości 1630 zł ze spłatą w 8 równych ratach miesięcznych po 244,5 zł, oprocentowanie: 0%, całkowita kwota do spłaty wyniesie: 1956 zł w tym: prowizja 326 zł, odsetki: 0 zł, całkowity koszt pożyczki: 326 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania RRSO wyniesie: 53,33%. Kalkulacja na dzień 19.04.2022 r. Instytucją finansującą jest LM PAY S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Lechickiej 23A.

Dane kontaktowe

LM PAY S.A.
ul. Lechicka 23a
02-156 Warszawa